השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  עורך דין משה בורנשטיין מתמחה בתחומים: תעבורה, נזיקין ופלילי. עו"ד משה בורנשטיין צבר נסיון וותק רב בתחומיו והתמקצע בהם.

  עו"ד משה בורנשטיין שימש כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה. בתקופת השירות במשטרה, בורנשטיין נחשף לפן המשפטי בתחום הפלילי וצבר ידע ונסיון רב בתחומים פלילי ותעבורה וכמו כן צבר ידע ונסיון בהוכחות של עבירות פליליות האסורות על פי חוקכגון: רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, שימוש בסמים, סחר בסמים, החזקת סמים, עבירות מין, עבירות אלימות, איומים, הטרדות, עבירות צווארון לבן, גניבה, שוד, שוחד מרמה והפרת אמונים. המשרד ממוקם בעיר חיפה ומנוהל ע"י עורך דין משה בורנשטיין כמו כן מועסק במשרד עו"ד ארנון גולן בעל תואר ראשון במשפטים אשר צבר נסיון רב בטיפול בתחום דיני תעבורה ונזיקין.

  עורך דין משה בורנשטיין אוהב את עבודתו ומוצא עניין רב בהוכחת חפותם של לקוחותיו הנאשמים גם במקרים המסובכים והקשים ביותר. עו"ד משה בורנשטיין אוהב אתגרים ושואף למצויינות בתחומי עיסוקו. עורך דין משה בורנשטיין שם לעצמו דגש ומתמקד בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו. לעורך דין משה בורנשטיין יש את הידע, הנסיון והיכולת לטפל בתיקים בתחומים פלילי, תעבורה ונזיקין מכל סוג וכל מקום בארץ .

  עו"ד משה בורנשטיין נותן יחס חם לכל לקוחותיו ומתנהל מולם בשקיפות והחלטות משותפותי.

  מדוע דווקא אנחנו

  ניסיון של קצין משטרה , יכולת ראייה מההיבט המשטרתי וההיבט הסנגורי
  ניסיון עשיר בתיקים סבוכים והשגת תוצאות מיטביות
  יושר ,מקצועיות, טיפול אישי ושקיפות מול הלקוח

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   משרד עורכי דין משה בורנשטיין מומחה בפלילי ודיני תעבורה פלילי

   בזמן פסילת רשיון או שלילתו, עלולה להביא לעונשים כבדים של עד שלוש שנות מאסר בפועל. יחד עם זאת, עורך דין תעבורה בודק ובוחן את נסיבות המקרה, ובראש וברא/שונה בודק אם הנהג בכלל יודע כי רשיונו נשלל, וכיצד הודיעו לו הרשויות בדבר שלילת רשיונו. הדרך בה מתבצעת ההודעה היא באמצעות משלוח הודעה בדואר רשום, המבשרת לנהג כי רשיונו נשלל, ואת משך התקופה.

   נהיגה בפסילת רישיון

   נהיגה בפסילת רשיון, אם היא ידועה לנהג, היא באמת עברה על עברה, כלומר, הנהג עבר עברה שבגינה נפסל רשיונו, ועל אף הפסילה הוא ממשיך ונוהג. כאמור, כל מקרה הוא לגופו, ולעתים יבדוק עורך דין תעבורה, לא רק את המקרה בו נתפס הנהג במצב של נהיגה בפסילת רשיון, אלא מה הביא מלכתחילה לפסילת רשיונו, והאם יש מקום לערער על פסילה ראשונית זו. בנוסף, הדרך בה מקבל הנהג הודעה על כי רשיונו נפסל היא באמצעות הדואר. על אף החוק המציין כי גם אם הנהג טוען כי לא קיבל את ההודעה, עדיין היא תקפה.

   מחיקת נקודות תעבורה

   לעתים הוא יכול לברר כיצד התנהלה המשטרה שרשמה את הדו"ח שבעקבותיו נרשמו נקודות כאלו או אחרות, האם פעלו לפי התקנות הרשומות בחוק, האם השוטר מוכשר ומיומן ומוסמך לעשות כך, האם הטענות מבוססות ומוכחות לחלוטין, ועוד. עורך דין תעבורה מיודע היטב בדיני תעבורה, בחקיקה, בפסיקה, ויכול לערער בבית המשפט על חומרת העונש, ועל נקודות התעבורה שניתנו, עד למחיקתן המלאה
   קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין