השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין שכרות בחדרה

  משרד עורך דין משה בורנשטיין בענייני שכרות בחדרה

  נהגתם בהשפעת אלכוהול בחדרה ואתם זקוקים לעורך דין שכרות באזור חדרה? משה בורנשטיין עורך דין שכרות בחדרה בעל ניסיון רב במגוון תחומים וגם בתחום השכרות. עורך דין זה, בקיא, מקצועי ומומחה בדיני תעבורה, יוכל ללוות אתכם גם בהליכים משפטיים קשים, מורכבים ועדינים, ולנסות למצוא את המוצא הטוב ביותר עבורכם, לאחר בחינת המקרים והנסיבות.

  בישראל, ישנו עונש על נהיגת רכב בהשפעת משקאות משכרים על-פי תיקון לפקודת התעבורה מ-1995 והעונש על נהיגה בכרות הינו לא פחות משנתיים פסילה בפועל. ישנם מקרים מיוחדים בהם יש חובה על השופט לפרט אותם בפסק הדין. בשנים האחרונות, יש גידול בתאונות הדרכים בשנים הארונות ועל פי הנתונים התאונות הנ"ל נגרמות כתוצאת מנהיגה בשכרות ומה שהמומחים בתחום אומרים זה תאונות בגון שכרות מהווים כ-5% מכלל תאונות הדרכים בישראל.

  בישראל, אחת העבירות הנחשבות לחמורות ביותר, ורשויות החוק ובתי המשפט נוטים להטיל עונשים כבדים בגינה, זאת עבירה בנהיגת רכב בהשפעת משקאות משכרים ברמה מספקת על פי החוק ובגין סמים. במקרה שהנהג הורשע בנהיגה בשכרות בשנה שקדמה לאותה עברה, עונש הפסילה בפועל לא יפחת מתקופה של 4 שנים.

  אם שותים לא נוהגים

  כמובן שהמלצה הטובה ביותר הנה הפשוטה ביותר "אם שותים לא נוהגים", שהרי נהיגה בשכרות היא נושא רציני, כמעט מידי שבוע שומעים על תאונות שבהם היו מעורבים נהגים שיכורים. אבל למקרה שכבר עצרו אותך בטעות ואתה משוכנע שאינך שתוי, ונהיגה בשכרות כלל לא קשורה אליך, ויש מקרים רבים כאלה, שמור על ראש צלול, דע מול מה אתה ניצב, נסה להקליט ולצלם.

  היוועץ בעורך דין מומחה לנושא נהיגה בשכרות – עו"ד שכרות בחדרה משה בורנשטיין.

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין