השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין נזיקין בחיפה

  ניתן לפנות אל עורך דין נזיקין בחיפה ובצפון במגוון מקרים: החל מהגשת תביעה כנגד חברות הביטוח, נזקי רכש עקב תאונת דרכים, הגשת תביעה עקב תאונת עבודה כנגד המעסיקים או חברות הביטוח ועוד. לסיוע משפטי מקצועי, יש ליצור קשר עם עורך דין משה בורנשטיין. תחומי העיסוק של עו"ד בורנשטיין הינם במסגרת דיני התעבורה, הנזיקין והפלילי. כמו כן, עורך דין בורנשטיין שימש בעברו כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה – כאשר במסגרת עבודתו, נחשף עו"ד בורנשטיין לפן המשפטי בתחום הפלילי כמו גם צבר ידע וניסיון בתחום התעבורה.

  מתי ניתן לפנות אל עורך דין נזיקין בחיפה?

  מענה משפטי מקצועי, אותו מספק עורך דין נזיקים בחיפה, ניתן לקבל בין היתר במקרים הבאים: תאונות דרכים – הגשת תביעה עקב מעורבות בתאונת דרכים תתבצע לאור תנאים בסיסיים שונים: החל מאירוע בו היה מעורב רכב מנועי, אירוע בו נגרם נזק לגוף, אירוע בו הנהג הוא זה שנפגע – כאשר הנהיגה הינה עם רישיון תקף, אירוע בו הנהיגה התבצע עם תעודת ביטוח תקפה לסוג הרכב כמו גם למועד התאונה בפועל. כאשר מדובר בתביעת נפגע בתאונת דרכים, יש לבחון את האירוע ואת התיק המדובר, את מידת הנזק ואת אחוזי הנכות המשקפים את נכות הנפגע. רשלנות רפואית – במקרים בהם עברתם טיפול רפואי רשלני, תוכלו להגיש תביעת רשלנות רפואית. זאת, על מנת לתבוע פיצוי מהמטפלים. לצורך הגשת התביעה, יש לפנות אל עורך דין העוסק בתחום הנזיקין ולהתייעץ לגבי סיכוייכם בתביעה. בהתאם לכך, ניתן יהיה להתחיל בתהליך העבודה – כמו גם באיסוף החומר הרפואי. בנוסף, רצוי גם לקבל חוות דעת מהמומחים. כך תתגבש עילה להגשת התביעה – ולזכייה בה.

  משרד עורכי דין נזיקין בחיפה שמלווה אתכם בכל התהליך

  החל מהגשת תביעה כנגד חברת הביטוח, הגשת תביעה ערב תאונת דרכים, הגשת תביעה כנגד רשלנות רפואית או שמא מדובר במצבים אחרים – במקרים אלו ואחרים ניתן לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין.

  מה זה נזיקין

  תחום הנזיקין הינו נדבך חשוב בחיינו. לא אחת נתקלים אנו במקרים שבהם אנו נפגעים בגופנו ו/או ברכושנו, כאשר הסיבה לפגיעה זו היא בגין מפגע או רשלנות של המזיק כלפינו. במקרים אלו חשוב לפנות לעורך דין מקצועי אשר יכול לאתר את המפגע ו/או המזיק ולהביא למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע בטיפול מול המזיק, הרשות המקומית, המעסיק, חברת הביטוח ועוד. עורך דין משה בורנשטיין צבר נסיון רב בטיפול בתביעות נזיקין מול חברות הביטוח , מעסיקים, ביטוח לאומי, משרד הבטחון ועוד. משרדנו מתמחה בהגשת תביעות בנושאים הבאים: תביעות כנגד חברות ביטוח בגין נזקי גוף ורכוש בפוליסות ביטוח אישיות תביעות תאונות דרכים - נזקי רכש תביעות בתאונות עבודה כנגד מעסיק ו/או חברת הביטוח תביעות רשלנות רפואית כנגד בתי-חולים ורופאים תביעות כנגד גופים ממשלתיים אחרים, לרבות ביטוח לאומי נזקי גוף – תאונות דרכים נזקי גוף – תאונות עבודה נכות מעבודה ונכות כללית
  קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין