השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה

  עורך דין תאונות אופנוע

  אופנועים וקטנועים הם כלי רכב יעילים להפליא. למעשה, במדינה צפופה כמו ישראל, כשהפקקים בכל מקום הולכים ומתארכים מיום ליום, וכשמצוקת...

  שימוש בטלפון בזמן נהיגה

  במסגרת תקנות התעבורה, נאסר שימוש בטלפון בזמן נהיגה. איסור זה כולל, בין היתר, קריאת הודעות ומסרונים, הפעלתן של האפליקציות השונות...

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול

  במקרים של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, ניתן לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין. לנהיגה בשכרות מספר הגדרות בחוק: החל מכמות...

  מחיקת נקודות תעבורה

  מה "מחירה" של כל עבירת תנועה וכיצד היא מתבטאת בנקודות? מתי בכלל ניתנות נקודות , שאם תצטברנה משמעות הדבר שלילת...

  שאלות ותשובות על עבירת שכרות

  עבירת נהיגה בשכרות הינה עבירה חמורה המופיעה בפקודת התעבורה, כאשר העונש המינימאלי שנקבע בחוק לעובר אותה עומד על פסילת רישיון...

  שאלות ותשובות על עבירות המהירות

  נהיגה במהירות מופרזת הינה אחת מעבירות התנועה הנפוצות ביותר וכך גם רמת האכיפה, וזו נעשית על ידי מספר אמצעים למדידת...

  עורך דין תעבורה

  עו"ד תעבורה מסייע גם במצבים הקשים רוב הנהגים בישראל, חושבים שברגע שהם קיבלו דו"ח (או כמובן זימון למשפט) הרי שהגורל נגזר...

  עורך דין תעבורה בחיפה

  משרד עו"ד תעבורה בחיפה עו"ד תעבורה בחיפה משה בורנשטיין מטפל גם בנושאים כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, גרימת תאונות דרכים...

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עו"ד תעבורה מסייע גם במצבים הקשים

   רוב הנהגים בישראל, חושבים שברגע שהם קיבלו דו"ח (או כמובן זימון למשפט) הרי שהגורל נגזר עליהם – הם יהיו חייבים לשלם את הקנס, רישיונם יישלל, ובמקרים חמורים יותר, אולי אף יקבע להם מאסר על תנאי או מאסר בפועל.

   עורך דין תעבורה מומלץ

   חשוב לדעת, שאם תפנו כבר בשלבים הראשונים אל עורך דין תעבורה אשר מומחה בתחום דיני התעבורה, כלל לא בטוח שהמצב יהיה חמור כפי שהוא נראה לכם. עו"ד תעבורה הוא אדם שיש לו את הכלים לסייע לכם, להעמיד בספק את האישומים נגדכם, ע"י הצגה של ראיות, ולמעשה ערעור על התביעה שהוגשה כנגדכם. איך הוא מצליח לעשות זאת?

   כדאי ללכת לבית המשפט?

   כדי שנסביר על הפעילות של עורך דין תעבורה, צריך להגיד מספר מילים על היחס של בית הדין לתעבורה לעבירות תנועה. ככלל, לא על כל עבירה אתם מקבלים זימון אוטומטי לבית המשפט. העבירות הקלות יחסית הן עם דו"ח שכול לקנס כספי בלבד. אולם, יש לא מעט מקרים, בהם עורך דין תעבורה דווקא ייעץ לכם לגשת לבית המשפט ולדרוש לבטל את הדו"ח, אפילו אם מדובר על סכום של כמה מאות שקלים בלבד. הסיבה לכך היא שלעתים אתם תגלו שיש בעיה מהותית בראיות של המשטרה. לעתים, אתם תגלו שהכתובת שמופיעה בדו"ח היא לא נכונה, לעתים האמצעי שבו השתמשה המשטרה איננו דווקא מדויק או תקין (כמו מד הלייזר, אשר לא כולל מצלמה), ויכולות להיות עוד סיבות רבות. כמובן יש לעמוד על סיבות אלו על אחת כמה וכמה, אם כבר זומנתם למשפט, על עבירות תנועה חמורות יותר. במצב זה, עו"ד תעבורה יסייע לכם בהצגת פרטים שלא תמיד אתם תחשבו עליהם. קחו לדוגמה מצב קיצוני במיוחד – המצב שבו אתם נתפסתם נוהגים כאשר רישיון הנהיגה שלכם כבר פסול, או אפילו לא קיים. מבין מדרג עבירות התנועה, זוהי אחת מהעבירות החמורות ביותר שיש. אולם, עורך דין תעבורה יוכל לבדוק האם בכלל ידעתם שהרישיון שלכם פסול. לא פעם ההודעה על כך נשלחת בדואר רשום, אך בנסיבות שאינן תלויות בכם, הידיעה כלל לא הועברה אליכם, ולכן יש נסיבות מקלות. במקרה של רישיון שאיננו בתוקף, לעתים מדובר על סיבה טכנית בלבד (כמו אי היכולת שלכם לשלם מחדש את האגרה), וגם אז עו"ד תעבורה יוכל להסביר את מצבכם בצורה טובה לבית המשפט.

   עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ

   יותר מכל עורך דין אחר, עורך דין תעבורה הוא החשוב ביותר שיש. מדוע? משום שתחום התעבורה הוא אחד מהתחומים היחידים שאם הורשעתם בו – אזי יש עונש מינימלי שכתוב בחוק שאתם חייבים לשאת בו. העובדה היא שיש אנשים רבים שהם אינם עבריינים כלל, אשר עומדים מידי יום לדין על עבירות תנועה. לכן חשוב שתפנו אל עו"ד תעבורה כבר בשלבים הראשונים, כדי לקבל ייצוג הולם מול בית המשפט.

   להקדים תרופה למכה

   מעבר לצורך למצוא עורך דין תעבורה מומלץ, ישנו עוד דגש חשוב: רצוי לפנות אל איש המקצוע הנכון מוקדם ככל האפשר. ככל שמקדימים להסתמך על הבקיאות המקצועית ועל הניסיון הרלוונטיים, גדל הסיכוי לצאת בשלום מהמצב הלא נעים, ולכל היותר עם עונש בצד המקל של הסקאלה. בהתאם מומלץ לפנות אל עו"ד משה בורנשטיין עוד לפני הזימון לחקירה, שבחלק מהמקרים עלולה להסתיים בשלילת רישיון לפרק זמן של 30 עד 90 יום עוד לפני ההעמדה לדין. עו"ד בורשטיין כיהן כקצין משטרה בתפקידים מבצעיים ובתחום התעבורה, ולכן מכיר היטב את המערכת וגם לכך, מעבר להיותו עורך דין ותיק, יש משקל באיכות הייצוג.

   מה מאפיין עורך דין תעבורה מומלץ?

   ניסיון - עורך דין תעבורה בעל ותק כבר נתקל במגוון רחב של מצבים, ולכן יודע למצוא את המענה המקצועי הנכון בכל תרחיש. עורך דין מנוסה גם יודע בדיוק מהם הפרטים שחשוב לבחון בכל מקרה - בין אם מדובר על עבירת מהירות מופרזת, בין אם עבירת נהיגה בשכרות ובין אם עבירה אחרת. היכרות עם מערכת החוק - היכרות מעמיקה עם האופן שבו מתנהלת משטרת ישראל בתחום התעבורה מסייעת גם היא לאיתור פגמים בעבודת השוטרים במקרה הספציפי המדובר ובתיק שקיים כנגד הלקוח של עורך הדין. ראייה אסטרטגית - ישנם מקרים שבהם כדאי לנהל משפט כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, ובאותה מידה ישנם מצבים שבהם משפט הוא סיכון מיותר והמסלול המיטבי עבור האדם שנאשם בביצוע עבירת תעבורה הוא הסדר טיעון.

   עורך דין דיני תעבורה

   כשבכל יום מבוצעות עבירות תעבורה רבות, וכשרף הענישה על עבירות אלה גבוה, כולל מאסר בפועל, אין פלא שעורך דין מומחה לדיני תעבורה הוא איש מקצוע מבוקש. לאיכות הייצוג המשפטי של עורך דין מסוג זה יש השפעה עצומה על האופן שבו מתנהל התיק, גם בשלב החשדות וגם אם מתקבלת החלטה להעמיד את הנהג לדין. בהתאם חשוב למצוא עורך דין תעבורה מומלץ שכבר רשם הצלחות רבות. לעו"ד משה בורנשטיין מומחיות גם בדיני תעבורה וגם בתחום המשפט הפלילי, והוא אמון על הושטת עזרה מועילה במיוחד.

   שקיפות ואחריות

   עו"ד משה בורנשטיין הוא עורך דין לענייני תעבורה בעל ותק רב, כולל ניסיון רלוונטי שצבר עוד בהיותו קצין משטרה, לפני שהפך לעורך דין. השירותים המשפטיים אותם הוא מספק ללקוחותיו מתאפיינים בשקיפות מלאה, ביושרה מוחלטת ובאחריות. עו"ד בורנשטיין נמנע מהבטחות שווא ובאותה מידה מקפיד לקיים את מה שכן הבטיח - שירות מחויב שבוחן לעומק כל פרט ופרט על-מנת להביא לתוצאות המיטביות בכל הליך משטרתי או משפטי בתחום התעבורה.

   באילו מקרים מטפל עורך דין לענייני תעבורה?

   עבירות מהירות - עבירה נפוצה וגם כזו שלמשטרה קל יחסית לאכוף ולכן נהגים רבים מואשמים בביצועה. עו"ד תעבורה מנוסה יאתר ליקויים בהתנהלות השוטרים וכך יוביל לזיכוי. במקרים אחרים המטרה תהיה הפחתת העונש. * נהיגה תחת השפעת אלכוהול - עבירה שהחוק מתייחס אליה בחומרה רבה, וכך גם בתי המשפט. חשוב לציין שישנן שתי עבירות - נהיגה בשכרות ונהיגה תחת השפעת אלכוהול, ויש ביניהן הבדל מבחינת רף הענישה, ולכן כדאי להיעזר בעורך דין שזהו תחום המומחיות שלו. מחיקת נקודות - הצטברות נקודות שליליות עלולה להוביל לשלילת הרישיון לפרק זמן לא מבוטל, ולנזק של ממש, ולכן כדאי לבחון את ההיתכנות של מחיקת נקודות. תאונות דרכים - ייצוג משפטי מקצועי על-מנת למנוע עונש חמור למי שחשוד או מואשם באחריות לתאונה. שלילה מנהלית - על-פי חוק, קצין משטרה רשאי לשלול רישיון לפרק זמן של 30 ימים, 60 ימים או 90 ימים, עוד לפני ההעמדה לדין עצמה. עורך דין מנוסה מפחית למינימום את הסיכון שכך יקרה ומאפשר גם למי שנחשד בביצוע עבירת תעבורה חמורה לשמור על הרישיון הנחוץ.

   עורך דין לענייני תעבורה

   תחום התעבורה הוא התחום הפלילי היחיד שבו גם אנשים נורמטיביים לחלוטין, כאלה שנמנעים מכל הסתבכות עם הרשויות, עלולים לבצע עבירה. בנוסף דיני התעבורה נוגעים לפעולה יומיומית עבור רוב הישראלים, ולכן הסיכוי הגבוה יחסית להסתבכות עם הרשויות. בהתאם יש לא מעט מקרים שבהם כדאי לפנות אל עורך דין לענייני תעבורה ולהיעזר במומחיות הייחודית שלו. עו"ד משה בורנשטיין מטפל בכל המקרים הרלוונטיים באחריות ועל סמך בקיאות מעמיקה.
   קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין