השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עורך דין תעבורה בקריות

משרד עו"ד תעבורה בקריות

תושבי הקריות והסביבה, עברתם עברות תנועה? קיבלתם קנסות כבדים, פסילת הרשיון או הזמנה למשפט? אתם לא חייבם לעבור את זה לבד. עורך דין תעבורה בקריות משה בורנשטיין נותן מענה מקצועי, מומחה ומנוסה לכל סוגי עברות תנועה, קלות ככבדות, ותופתעו לגלות פעמים רבות כי ניתן למצוא מוצא.

עו"ד תעבורה בקריות – הופך את הבלתי אפשרי, לאפשרי

עורך דין תעבורה בקריות, מומחה בדיני תעבורה למיניהם, על כל המורכבות והמאפיינים שלהם, נותן מענה גם במקרים בהם התחושה היא כי אין מוצא, וכי עליכם לקבל את הדין. בפועל, אין הדבר כך, ורק איש מקצוע, כמו עו"ד תעבורה בקריות, יכול להביא לידיעתכם נסיבות והקלות שיכולות להיות לכם לעזר, ולא תמיד לקבל את מוצא פי המשטרה, כאילו אתם עבריינים מועדים, בזמן שלא תמיד כך הוא המקרה.

עורך דין תעבורה בקריות – הידע והמומחיות לצידכם

עו"ד תעבורה בקריות מביא לא רק מנסיונו התיאורטי, ומלימודי דיני התעבורה, אלא מנסיון מעשי, בפועל, בבחינת וייצוג מקרים, גם כאלו הנחשבים לקשים עד בלתי אפשריים, בוחן בצורה מדוקדקת ומקיפה את הנסיבות כולן, את התנהגות המשטרה שהגישה את התביעה, עד לקבלת התמונה הרחבה, שתאפשר לבנות הגנה וייצוג נאותים, העשויים להקל עליכם מאד, ואפילו לזכותכם מעונש. למשל, אם ניקח מקרה קיצוני בו נתפס נהג המצוי בשלילת רשיון נוהג ברכבו. מעשה זה הוא עברה חמורה לכל הדעות, והמשטרה נוקטת באמצעי אכיפה נוקשים ביותר במקרים אלו, עד כדי שלוש שנות מאסר בפועל. על פניו נראה כי זוהי עברה שהעונש עליה הוא חד משמעי, ואין בכלל מקום לערער, או לנסות לשנות את רוע הגזרה. בפועל, עורך דין תעבורה בקריות בוחן את כל הראיות שהביאה התביעה, האם נודע לנהג בכלל כי רשיונו נפסל, וכיצד הביאה התביעה, או המשטרה לידיעתו עובדה זו. הדרכים למסירת ההודעה בדבר שלילת רשיונו של הנהג נעשו, ברוב המקרים, באמצעות משלוח הודעה בדואר רשום. גם אם הנהג טוען כי לא קיבל את המכתב, אין די בכך כדי לזכותו מהאישום בטענה כי לא ידע על כי רשיונו נשלל. יחד עם זאת, עורך דין תעבורה בקריות, יכול לבוא ולסתור את הנחת התביעה כי המכתב נשלח, ולהוכיח כי הנהג לא קיבל את ההודעה, ומסיבות שאינן תויות בו כלל. במקרים כאלה, די כדי לערער את טענות התביעה, להטיל ספק בבית המשפט, ולזכות את הנהג.

עו"ד דין תעבורה בקריות – אל תוותרו לעצמכם

מקרים רבים, גם כאלו הנראים חסרי סיכוי לכאורה, נבדקים על ידי עורך דין תעבורה בקריות. זה ימליץ לכם על הדרך הנכונה ביותר לנקוט, והוא עצמו יבחן את המקרה לגופו, על מנת להבין האם באמת מדובר בנסיבות יוצאות דופן, העשויות להטות את הכף לטובת הנהג, המואשם בעברה כזו או אחרת. תושבי הקריות והסביבה, עורך דין תעבורה בקריות נמצא כאן עבורכם, גם כדי להמליץ לכם כיצד לנהוג. בעיקר בזהירות.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין