השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דיני תעבורה

  נהיגה במהירות מפורזת

  לפי חוקי התעבורה בישראל, מותרת הנהיגה בכביש עירוני במהירות של חמישים קמ"ש, ולרכבים איטיים כגון טרקטורים וכדומה, תהיה המהירות המותרת כארבעים קמ"ש. בכבישים שאינם עירוניים, המהירות המותרת היא שמונים קמ"ש, אלא אם מצוין אחרת, ולרכבים איטיים כגון טרקטורים, המהירות המותרת היא ארבעים קמ"ש בלבד. בדרכים שאינן עירוניות, ועם שטח הפרדה בנוי.

  נהיגה בשכרות

  נהיגה בזמן פסילת רשיון או שלילתו, עלולה להביא לעונשים כבדים של עד שלוש שנות מאסר בפועל. יחד עם זאת, עורך דין תעבורה בודק ובוחן את נסיבות המקרה, ובראש וברא/שונה בודק אם הנהג בכלל יודע כי רשיונו נשלל, וכיצד הודיעו לו הרשויות בדבר שלילת רשיונו. הדרך בה מתבצעת ההודעה היא באמצעות משלוח הודעה בדואר רשום, המבשרת לנהג כי רשיונו נשלל, ואת משך התקופה.

  נהיגה בפסילת רישיון

  נהיגה בפסילת רשיון, אם היא ידועה לנהג, היא באמת עברה על עברה, כלומר, הנהג עבר עברה שבגינה נפסל רשיונו, ועל אף הפסילה הוא ממשיך ונוהג. כאמור, כל מקרה הוא לגופו, ולעתים יבדוק עורך דין תעבורה, לא רק את המקרה בו נתפס הנהג במצב של נהיגה בפסילת רשיון, אלא מה הביא מלכתחילה לפסילת רשיונו, והאם יש מקום לערער על פסילה ראשונית זו. בנוסף, הדרך בה מקבל הנהג הודעה על כי רשיונו נפסל היא באמצעות הדואר. על אף החוק המציין כי גם אם הנהג טוען כי לא קיבל את ההודעה, עדיין היא תקפה.

  מחיקת נקודות תעבורה

  לעתים הוא יכול לברר כיצד התנהלה המשטרה שרשמה את הדו"ח שבעקבותיו נרשמו נקודות כאלו או אחרות, האם פעלו לפי התקנות הרשומות בחוק, האם השוטר מוכשר ומיומן ומוסמך לעשות כך, האם הטענות מבוססות ומוכחות לחלוטין, ועוד. עורך דין תעבורה מיודע היטב בדיני תעבורה, בחקיקה, בפסיקה, ויכול לערער בבית המשפט על חומרת העונש, ועל נקודות התעבורה שניתנו, עד למחיקתן המלאה. אם אתם מחפשים עורך דין נהיגה בשכרות צרו קשר בהקדם ונשמח לסייע.

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין